BANG DE 300K-5in1 Puffs Vape

BANG DE 300K-5in1 Puffs Vape
Pwodwi Entwodiksyon:
BANG DE 300K-5in1 puffs vape
moq: 100pcs
Nikotin: 0/2/3/5%
Voye rechèch
Dekri teren
Karakteristik teknik

Kijan Pou Jwenn Pri

 

\t \t\t \t\t\t \t\t\t \t\t \t\t \t\t\t \t\t\t \t\t \t\t \t\t\t \t\t \t
Manadjè Komèsyal Cathy Baish
Nimewo WhatsApp: +8613316929336 1
Telegram: https://t.me/+FA8JT0fa9sU4Zjc1

 

Pwodwi Deskripsyon

 

BANG DE 300K-5in1 puffs vapese yon revolisyonè senk-an-yon jetab ki pake senk chanm endepandan e-likid nan yon sèl aparèy, bay jiska 300,000 soufle total. La5in1 300K soufle vapekonsepsyon pèmèt itilizatè yo jwi senk gou diferan san yo pa pote plizyè aparèy - pafè pou vapè ki anvi varyete ak lonjevite.

Labang de vapeprezante yon batri rechargeable 650mAh ak chaj tip-C ak yon bobin may 1.0Ω nan chak chanm, asire chofaj menm, gou konsistan, ak vapè dans. Sistèm tire aktive tire pa mande pou pa gen okenn bouton - tou senpleman respire epi chanje ant senk gou nan volonte. Konstriksyon ki reziste koule garanti zewo antretyen. Chak inite peze 165g, ak 10 inite ki peze 1710g (gwo gwosè bwat: 109 × 270 × 131mm). Opsyon katon miltip ki disponib: 100pcs (56 × 28.5 × 27.9cm, 17.5kg) oswa 60pcs (34.2 × 28.5 × 27.8cm, 11kg).

Kòm yonVape jetab 5in1, modèl sa a ofri valè enkwayab. Pake 10 gou yo gen ladan konbinezon tankou Red Bull/Blueberry Cherry/Apple Grape/Melon Fwi dragon/Blue Razz, Mitil Melon/Pèch Glas/Mango Ice/Cranberry Grape/Blackcurrant, Blue Ranch/Pèch Mango Melon dlo/Cherry Cola/Grape Blackberry Ice/Mango Kouvri, ak tout bagay ki soti nan pi dous apricot/mango. bè, fizyon twopikal, ak pwofil bwason enèji.

Stock laBANG DE 300K-5in1 puffs vapejodi a - 300K soufle, senk gou nan yon sèl, rechargeable, Kalite-C, ak pare pou chajman esansyèl soti nan Lachin. Kliyan ou yo pral renmen varyete nan; biznis ou ap apresye valè a.

Espesifikasyon pwodwi

Soufle: 1

Bobin:1.0Ω bobin may

Batri:650mAh

Pwa: 165g

Dimansyon:109 × 270 × 131mm

 

Kòm yon ou fè konfyansvape jetab enfounisè, nou kenbeBANG DE 300K-5in1 Puffs Vapenan stock nan nou anInyon Ewopeyen depopoulivrezon rapidak tan kout plon. Lakantite minimòm lòd se 100pcs, ak gou melanje yo gen dwa nan yon sèl lòd. Kontakte ekip lavant nou an souWhatsApppou pri an gwo, stock tan reyèl-, ak detay sou livrezon an gwo.

 

Lis gou

 

Lis gou BANG DE 300K-5in1 Puffs Vape

  1. 🐂 Red Bull + 🫐 Mitil Cherry + 🍇 Apple Grape
  2. 🍉 Fwi dragon Melon dlo + 🍓 Blue Razz
  3. 🍉 Melon Mitil + 🍑 Glas Pèch + 🥭 Glas Mango
  4. 🫐 Cranberry Grape + 🍓 Cassis
  5. 🍓 Blue Ranch + 🍑 Pèch Mango Melon + 🍒 Cherry Cola
  6. 🍇 Rezen Blackberry Glas + 🍑 Mango Pèch Abiko
  7. 🫐 Franbwaz Mitil + 🐉 Glas Dragon Nwa + 🍓 Sirèt Rainbow
  8. 🍓 Frèz Kiwi + 🍑 Melon dlo Sour Pèch
  9. 🫐 Glas Mitil + 🥭 Kiwi Fwi Pasyon Gwav + 🍈 Trip Melon
  10. 🍑 Pèch 5. Glas Mitil + 🥭 Kiwi Fwi Pasyon Gwav + 🍈 Trip Melon + 🍑 Pèch Anana + 🍓 Bo Pasyone
  11. 🍉 Melon dlo Bubble Gum + 🍓 Sour Apple Franbwaz + 🐂 Red Bull + 🥭 Kiwi Fwi Pasyon + 🍓 Lime
  12. 🍓 Bè Melanj + 🍉 Glas Melon + 🍐 Pòm Pear + 🫐 Cherry Mitil + 🍓 Frèz Bannann
  13. 🍉 Glas Melon + 🍓 Mango Frèz + 🍒 Cherry Kalifòni + 🍑 Glas Pèch Mitil + 🧊 Glas Berry
  14. 🍓 Frèz Melon + 🍇 Glas Rezen + 🥭 Mango Fwi Pasyon + 🍌 Glas Bannann + 🍓 Sitwon Lacho 9. Melon Frèz + 🍇 Glas Rezen + 🥭 Mango Fwi Pasyon + 🍌 Glas Bannann + Sitwon 🍋
  15. 🍓 Frèz Melon + 🫐 Mitil Kiwi + 🥤 Cola Ice + 🍑 Mango Pèch + ❤️ LOVE 66

 

Pwodwi Foto

 

BANG DE 300K-5in1 8

product-1280-2935

 

FAQ sou BANG DE 300K-5in1 Puffs Vape

 

FAQ

1. Ki MOQ pou BANG DE 300K-5in1 Puffs Vape?

Kantite minimòm lòd nou an se100 pcs. Ou ka melanje gou diferan nan lòd la 100pcs.

2. Ki kote depo ou ye? Konbyen tan se tan an anbake?

Nou gen stock nan depo Inyon Ewopeyen an. Yon fwa peman konfime, machandiz yo pral voye byen vit. Tan transpò nan pifò peyi Ewopeyen yo se anviwon 3-7 jou travay.

3. Èske BANG DE 300K-5in1 Puffs Vape rechargeable?

Wi. Aparèy la bati ak yon batri rechargeable, sipòte chaj repete pou itilize konplètman e-likid anndan an.

4. Ki sa ki fè BANG DE 300K-5in1 Puffs Vape kanpe deyò?

BANG DE 300K-5in1 Puffs Vape a se yon gwo -vape jetab ak livrezon gou prim ak pèfòmans ki dire lontan, ideyal pou tou de itilizatè fen ak achtè an gwo.

5. Konbyen soufle BANG DE 300K-5in1 Puffs Vape ka rive?

Li se rated jiska300,000 soufle, ekipe ak bobin may avanse pou kenbe gou ki estab pandan tout itilizasyon. Soufle aktyèl yo ka varye selon abitid pou respire.

 

 

Kijan Pou Kòmande

 

Etap 1 Voye rechèch

Soumèt demann ou a pa imel, WhatsApp oswa sit entènèt ofisyèl nou an. Tanpri pataje kondisyon ou yo: modèl vape, kantite lòd ak peyi destinasyon. Nou pral tounen ba ou ak sitasyon pri. Nou Lè sa a, diskite sou detay sou lòd ak bay fakti a proforma.

product-2848-1600

Etap 2 Fè peman yo

 

Konfime fakti proforma a epi ranpli peman ou. Gen plizyè opsyon peman ki disponib pou konvenyans ou:

\\u2011 Transfè labank lokal (Ewòp / Ostrali / Hong Kong)

\\u2011 Alipay / WeChat Pay

\\u2011 Western Union

\\u2011 Cryptocurrency

product-2848-1600

Etap 3 Fè aranjman pou lòd la

Pou atik nan estok: machandiz yo pral voye nan 2 jou travay.

Pou atik deyò: tan pwodiksyon an varye selon modèl, jeneralman 7\\u201115 jou travay.

product-2848-1600

Etap 4 Shipping

Nimewo Suivi yo pral bay yon fwa machandiz yo voye.Nou opere depo nanLachin ak Ewòp:\\u2011 Ewòp depo: 3\\u20115 jou travay pou livrezon\\u2011 Lachin depo: 10\\u201115 jou travay pou livrezon

Remak: Ou ka swiv chajman ou sou sit entènèt ofisyèl DHL, DPD, FedEx ak lòt transpòtè.

product-2848-1600

Etap 5 Pake resi & Feedback

Lè w resevwa pake w la, tanpri enspekte atik ak kantite pou verifye tout bagay an bon kondisyon. Si nenpòt pwoblèm rive, tanpri kontakte nou touswit. Nou ta trè apresye li si ou ta ka kite nou fidbak ou. Revizyon ou a gen anpil valè pou biznis nou an.

product-2848-1600

 

FAQ sou lòd

 

FAQ

2. Kijan mwen ka fè ou konfyans?

A: Trust se nan nwayo a nan biznis wholesale mondyal nou an. Nou se yon founisè vape en etabli ak anpil eksperyans ekspòtasyon sèvi distribitè, détaillants chèn ak revandè atravè Ewòp, Amerik di Nò, Azi Sidès ak Oceania.

Egzanp sèvis: Ou ka mande echantiyon pwodwi pou enspekte bon jan kalite konstriksyon, pèfòmans gou ak atizan konn fè anvan lòd fòmèl.

Kalifikasyon verifye: Sètifika konfòmite ki enpòtan ak referans kliyan yo disponib sou demann.

Tranzaksyon an sekirite: Nou adopte metòd peman ki an sekirite ak fakti komèsyal fòmèl pou chak kontra.

Esè\\u2011zanmitay lòd: Nou rekòmande anpil yon ti lòd esè pou premye kolaborasyon ou. Sa a pèmèt ou evalye kalite pwodwi nou yo, estabilite ekipman ak sipò apre lavant san risk, anvan ou angaje nan gwo acha en.

2. Ki pwodwi ou an gwo?

Nou bay yon dosye konplè nan machandiz vapo natif natal, ki gen ladan pi bon vann vapo jetab, sistèm gous, pyès ki nan konpitè vape, likid ak sipò akseswa soti nan pi gwo mak endikap yo. Akizisyon pakèt melanje disponib pou bezwen biznis ou.

3. Èske ou sipòte ti lòd jijman?

Wi. Nou aksepte lòd jijman pou nouvo patnè. Lòd jijman pèmèt ou teste pèfòmans pwodwi, tan plon anbake ak sèvis jeneral nou an anvan ou komèt nan koperasyon distribisyon esansyèl oswa eksklizif. MOQ varye pa atik, tanpri kontakte ekip lavant nou an pou enfòmasyon detaye.

4. Ki tan plon ou pou lòd?

Avèk ase envantè nan stock, pifò lòd estanda yo ka voye nan 1 jou travay. Pou atik deyò oswa gwo lòd koutim, lavant nou yo pral enfòme w sou pwodiksyon egzak la ak orè livrezon an davans.

5. Ki peyi oswa rejyon ou bato?

Rezo lavant nou an kouvri Ewòp, Amerik di Nò, Wayòm Ini, Azi Sidès ak Oceania. Solisyon transpò yo adapte selon kondisyon konfòmite lokal yo. Tanpri konfime aksè nan mache sib ak lavant nou an anvan ou mete yon lòd.

6. Ki metòd peman ki disponib?

Nou sipòte peman biznis transfrontalyè sekirite prensipal yo. Opsyon espesifik ki disponib yo pral pataje pa reprezantan lavant nou an lè ou kòmanse yon ankèt. Tout tranzaksyon yo vini ak fakti komèsyal fòmèl.

7. Èske mwen ka aplike pou distribisyon eksklizif?

Wi. Nou ofri patenarya distribisyon eksklizif pou patnè lokal ki kalifye yo. Tanpri voye nou background konpayi ou a, echèl mache lokal la ak plan biznis, ekip nou an ap revize epi diskite plis tèm koperasyon avèk ou.

8. Kouman sou sèvis apre lavant?

Nou bay sipò apre lavant pwofesyonèl pou pwoblèm pwodwi ki gen rapò ak kalite. Tanpri kenbe foto oswa videyo pou atik ki defektye epi kontakte ekip sipò nou an nan peryòd tan espesifye apre machandiz rive. Domaj ki te koze pa move transpò oswa move itilizasyon moun pa kouvri.

Si ou bezwen plis enfòmasyon ki pa nan lis isit la, ou lib pou kontakte ekip lavant an gwo nou an.

 

 

 

 

 

 

 

Baj popilè: bang de 300k-5in1 puffs vape, Lachin bang de 300k-5in1 puffs vape founisè, faktori

Voye rechèch
ou rèv li, nou desine li
Nou ka kreye vape rèv ou yo
kontakte nou